Mecz pomiędzy Fulham i Swansea zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Craven Cottage

Dnia 2021-09-29 18:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Swansea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Fulham a Swansea zakończyła się wynikiem 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: A. Mitrovic 12' 1-0 T. Ream A. Mitrovic 32' 2-0 N. Kebano J. Paterson 38' 2-1 J. Piroe A. Mitrovic 45' 3-1 D. Odoi

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Swansea: B. Cabango 23'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Fulham stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami QPR i Cardiff a Swansea z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i West Brom.

Bardzo często liczni fani z entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania ligi Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak B. Cabango niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na wyjątkowe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, że są to spotkania statyczne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe znanej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Fulham oraz Swansea z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Craven Cottage.