Derby kontra Swansea, wynik spotkania 0-0

Derby kontra Swansea, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Derby a Swansea wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Derby a Swansea.

Gole strzelali:

Żółte kartki Derby: C. Forsyth 45' D. Williams 82' N. Byrne 89'

Żółte kartki Swansea:

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia meczu to Andy Madley, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Derby zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Luton oraz Coventry. Kolejno natomiast Swansea z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami West Brom oraz Birmingham.

Kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi C. Forsyth raz za razem sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Interesujące walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zażarte, rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Derby oraz Swansea jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Pride Park Stadium.