Birmingham vs Swansea, wynik meczu - 2-1

Birmingham vs Swansea 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Birmingham i Swansea zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Birmingham a Swansea.

Gole strzelali: T. Deeney 47' 1-0 T. Chong M. Obafemi 77' 1-1 R. Manning R. McGree 82' 2-1

Żółte kartki Birmingham: Gary Gardner 53' Riley McGree 90'

Żółte kartki Swansea: Ryan Bennett 52'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania - Oliver Langford, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Birmingham stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Reading a Swansea podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Bournemouth.

Dzisiaj fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Gary Gardner Ryan Bennett niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się brutalne faule, spektakularne asysty czy bramki dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Championship oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Birmingham i Swansea jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, St Andrew's Trillion Trophy Stadium.