Mecz Swansea vs West Brom, wynik 2-1

W dniu 2021-10-20 18:45 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Swansea oraz West Brom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Swansea i West Brom zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 1' 0-1 C. Robinson J. Piroe 61' 1-1 J. Paterson J. Paterson 83' 2-1 J. Piroe

Żółte kartki Swansea: Jamie Paterson 83' Ryan Bennett 90'

Żółte kartki West Brom: Semi Ajayi 9' Darnell Furlong 43' Jayson Molumby 45' Jake Livermore 69'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Swansea zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Bournemouth natomiast West Brom z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Middlesbrough.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jamie Paterson Semi Ajayi raz za razem zapewniły wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe asysty i gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Swansea i West Brom jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Swansea.com Stadium.