Spotkanie Swansea vs Peterborough, wynik końcowy 3-0

Swansea vs Peterborough zakończony wynikiem 3-0. W dniu 2021-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Peterborough.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Swansea oraz Peterborough wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: J. Bidwell 2' 1-0 E. Laird J. Piroe 13' 2-0 R. Manning O. Ntcham 45' 3-0 J. Piroe

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 63' Flynn Downes 83'

Żółte kartki Peterborough:

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Peterborough:

Główny arbiter spotkania to M. Donohue. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Blackpool a Peterborough zmierzy się z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Stoke City.

Wielu fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Ryan Manning nieustannie gwarantują pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami ligowymi są nader zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Natrafiamy na ostre faule, widowiskowe bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Swansea oraz Peterborough z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Swansea.com Stadium.