Bournemouth vs Swansea, wynik spotkania 4-0

 

Pierwsza część spotkania między Bournemouth oraz Swansea zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym Vitality Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 17. Zmierzyły się Bournemouth i Swansea.

Gole strzelali: D. Solanke 26' 1-0 P. Billing D. Solanke 49' 2-0 L. Davis J. Anthony 64' 3-0 J. Anthony 90' 4-0 J. Lowe

Żółte kartki Bournemouth: Philip Billing 29' Dominic Solanke 40'

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 30' Ryan Bennett 39' Olivier Ntcham 54'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Bournemouth stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami Millwall i Coventry natomiast Swansea podejmie Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Reading.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Philip Billing Flynn Downes nierzadko zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyśmienite gole oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, iż mecze nudzą kibica. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Bournemouth oraz Swansea z ligi Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Vitality Stadium.