Mecz Coventry - Swansea, wynik końcowy 1-2

Dnia 2021-11-02 19:45 na stadionie The Coventry Building Society Arena odbył się mecz ligi Championship kolejki 16 pomiędzy Coventry a Swansea.

Po pierwszej połowie meczu między Coventry i Swansea wynik to 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: J. Paterson 5' 0-1 J. Piroe 12' 0-2 E. Laird K. McFadzean 27' 1-2 G. Hamer

Żółte kartki Coventry: Gustavo Hamer 7'

Żółte kartki Swansea: Ryan Bennett 25' Flynn Downes 83'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Coventry zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Birmingham i Bournemouth natomiast Swansea podejmie Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Reading.

Bardzo często wierni fani śledzą starcia, które startują w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Gustavo Hamer Ryan Bennett raz za razem zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele emocji. Walki między zawodnikami są nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze nudne. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne gole czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Coventry i Swansea i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.