Swansea kontra Blackpool, wynik spotkania 1-1

W dniu 2021-11-20 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Swansea a Blackpool.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Swansea i Blackpool zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Piroe 35' 1-0 O. Ntcham K. Anderson 86' 1-1

Żółte kartki Swansea: Jake Bidwell 80'

Żółte kartki Blackpool: Dujon Sterling 54'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter meczu to Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Swansea stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Reading i Middlesbrough a Blackpool z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Luton.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Jake Bidwell Dujon Sterling wielokrotnie zapewniły wyborowym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zajadłe, nie często okazuje się, że są to mecze statyczne. Natrafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Udział takich popularnych drużyn jak Swansea i Blackpool z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.