Mecz pomiędzy Swansea i Reading dnia 2021-11-27 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium: 2-3

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Swansea oraz Reading zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Dnia 2021-11-27 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Reading.

Gole strzelali: J. Paterson 3' 1-0 K. Smith T. Dele-Bashiru 4' 1-1 J. Swift A. Carroll 30' 1-2 D. Drinkwater R. Manning 49' 2-2 D. Drinkwater 50' 2-3

Żółte kartki Swansea: Ethan Laird 83'

Żółte kartki Reading: Danny Drinkwater 74' John Swift 86' George Pușcaș 89'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i QPR natomiast Reading zmierzy się z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Luton.

Wielu kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Ethan Laird Danny Drinkwater wielokrotnie serwują swoim miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Często trafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania męczą fana. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Swansea oraz Reading i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Swansea.com Stadium.