Spotkanie pomiędzy Swansea i Nottingham Forest na stadionie Swansea.com Stadium: 1-4

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Swansea a Nottingham Forest zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Nottingham Forest.

Gole strzelali: Philip Zinckernagel 48' 0-1 Lewis Grabban Lewis Grabban 50' 0-2 Brennan Johnson Joël Piroe 62' 1-2 Brennan Johnson 68' 1-3 Cafú 90' 1-4 Lyle Taylor

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 11' Korey Smith 31' Ben Cabango 55'

Żółte kartki Nottingham Forest: Jordi Osei-Tutu 20' Djed Spence 55' Scott McKenna 66' Cafú 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Millwall i Luton natomiast Nottingham Forest z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Huddersfield.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące poczynania ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Flynn Downes Jordi Osei-Tutu systematycznie zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Stale obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe asysty czy gole gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Swansea oraz Nottingham Forest z ligi Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Swansea.com Stadium.