Mecz Swansea kontra Preston, wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Swansea i Preston wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-01-22 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 28 pomiędzy Swansea a Preston.

Gole strzelali: R. Manning 51' 1-0

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 12' Joel Latibeaudiere 87' Korey Smith 88'

Żółte kartki Preston: Greg Cunningham 64' Ched Evans 87' Patrick Bauer 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Swansea zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Hull City i Luton a Preston z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Millwall.

Wierni fani śledzą starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Ryan Manning Greg Cunningham częstokroć zagwarantowały własnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne faule, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zmagania między graczami zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania męczą kibica. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship. Udział takich lubianych drużyn jak Swansea i Preston z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Swansea.com Stadium.