Mecz między QPR i Swansea zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-01-25 19:45

QPR kontra Swansea, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR i Swansea wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-01-25 19:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki - 23 pomiędzy QPR a Swansea.

Gole strzelali:

Żółte kartki QPR: Moses Odubajo 69' Stefan Johansen 76' Charlie Austin 90'

Żółte kartki Swansea: Korey Smith 29' Ben Cabango 47' Flynn Downes 72' Michael Obafemi 90' Flynn Downes 90'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Swansea: Flynn Downes 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Peterborough, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Barnsley. Kolejno natomiast Swansea z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Stoke City.

Bardzo często kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Moses Odubajo Korey Smith stale gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych wrażeń. Interesujące potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż spotkania nie są warte uwagi. Natrafiamy na spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. QPR i Swansea i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.