Mecz Swansea - Luton, wynik 0-1

Swansea - Luton zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2022-02-01 19:45 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 25 pomiędzy Swansea a Luton.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Swansea a Luton wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: H. Cornick 72' 0-1 C. Jerome

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 10' Joël Piroe 90'

Żółte kartki Luton: Danny Hylton 34' Henri Lansbury 75' Reece Burke 88' Luke Berry 89'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia meczu - Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Bristol City i Sheffield Utd natomiast Luton z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i West Brom.

Oddani fani z zapałem śledzą bardzo ciekawe potyczki, które startują w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Flynn Downes Danny Hylton częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Systematycznie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, książkowe bramki czy asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki nużące. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Championship. Swansea i Luton jak ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Swansea.com Stadium.