Stoke City kontra Swansea, wynik meczu: 3-0

Stoke City kontra Swansea, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-02-08 19:45 na stadionie bet365 Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Stoke City a Swansea.

Po pierwszej połowie spotkania między Stoke City a Swansea wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: J. Philogene-Bidace 47' 1-0 L. Baker 59' 2-0 J. Brown 78' 3-0 L. Baker

Żółte kartki Stoke City: Ben Wilmot 45' Jacob Brown 85'

Żółte kartki Swansea: Cyrus Christie 25' Matt Grimes 29' Olivier Ntcham 31' Hannes Wolf 85'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Swansea: Ryan Bennett 58'

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stoke City zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Luton i Bournemouth. Kolejno natomiast Swansea podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i West Brom.

Liczni fani śledzą poczynania w lidze Championship. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Ben Wilmot Cyrus Christie nieustannie serwują swoim entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania między graczami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że widowiska męczą kibica. Stale obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Stoke City i Swansea z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, bet365 Stadium.