Swansea - Bristol City, wynik spotkania - 3-1

Swansea - Bristol City wynik 3-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Swansea oraz Bristol City wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-02-13 13:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 32. Zmierzyły się Swansea i Bristol City.

Gole strzelali: Andreas Weimann 42' 0-1 Antoine Semenyo Michael Obafemi 54' 1-1 Cyrus Christie Cyrus Christie 79' 2-1 Joël Piroe 90' 3-1

Żółte kartki Swansea: Michael Obafemi 56' Cyrus Christie 90'

Żółte kartki Bristol City: Timm Klose 59' Jay Dasilva 69' Antoine Semenyo 86' Chris Martin 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania - Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Swansea stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Bournemouth i West Brom natomiast Bristol City podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Nottingham Forest.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Michael Obafemi Timm Klose wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship. Swansea oraz Bristol City jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Swansea.com Stadium.