Swansea vs Coventry, wynik meczu - 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Swansea i Coventry wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Coventry.

Gole strzelali: J. Paterson 12' 1-0 M. Obafemi M. Obafemi 40' 2-0 F. Downes M. Obafemi 48' 3-0 M. Grimes G. Hamer 84' 3-1 M. Waghorn

Żółte kartki Swansea: Kyle Naughton 17' Ben Cabango 69'

Żółte kartki Coventry: Jake Bidwell 8' Jake Clarke-Salter 72'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Swansea zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Blackpool i Peterborough a Coventry zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Hull City.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi fascynujące poczynania ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Kyle Naughton Jake Bidwell nieraz zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie ligi Championship. Udział takich drużyn jak Swansea i Coventry z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Swansea.com Stadium.