Spotkanie West Brom vs Swansea, wynik 0-2

Dnia 2022-02-28 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35 pomiędzy West Brom a Swansea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy West Brom i Swansea zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: J. Piroe 79' 0-1 O. Ntcham C. Christie 84' 0-2 K. Smith

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 33' Ben Cabango 64'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu West Brom stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Fulham i Bristol City a Swansea zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Peterborough.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Flynn Downes często zapewniają kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż potyczki męczą fana. Trafiamy na wyśmienite gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak West Brom i Swansea w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak The Hawthorns.