Spotkanie Swansea kontra Derby zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-04-09 14:00 na obiekcie Swansea.com Stadium

Swansea kontra Derby, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-04-09 14:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 41. Zmierzyły się Swansea i Derby.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Swansea a Derby wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: J. Piroe 8' 1-0 H. Wolf J. Piroe 16' 2-0 T. Lawrence 22' 2-1

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 68' Hannes Wolf 84'

Żółte kartki Derby: Ravel Morrison 81'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Derby:

Główny arbiter meczu - Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Swansea stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Reading i Middlesbrough. Kolejno natomiast Derby z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Bristol City.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Matt Grimes Ravel Morrison niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Niesamowite walki pomiędzy graczami bywają zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. Zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć bramki i asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Swansea oraz Derby z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Swansea.com Stadium.