Na obiekcie Swansea.com Stadium miał miejsce mecz między Swansea i Middlesbrough: 1-1

W dniu 2022-04-23 14:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Swansea a Middlesbrough.

Pierwsza połowa meczu między Swansea a Middlesbrough zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: R. McGree 46' 0-1 M. Obafemi 48' 1-1 J. Piroe

Żółte kartki Swansea: Hannes Wolf 84' Cyrus Christie 87'

Żółte kartki Middlesbrough: Sol Bamba 82'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter spotkania - David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Swansea zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i QPR. Kolejno natomiast Middlesbrough z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Preston.

Dzisiaj liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które startują w lidze Championship. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Hannes Wolf Sol Bamba wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między graczami zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze nudne. Obserwujemy książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Swansea oraz Middlesbrough w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.