Nottingham Forest - Swansea, wynik spotkania 5-1

Nottingham Forest - Swansea, wynik 5-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nottingham Forest a Swansea zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie The City Ground rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Nottingham Forest a Swansea.

Gole strzelali: C. Christie 22' 1-0 M. Obafemi 28' 1-1 M. Grimes S. Surridge 48' 2-1 J. Garner S. Surridge 52' 3-1 J. Garner S. Surridge 69' 4-1 A. Mighten 84' 5-1

Żółte kartki Nottingham Forest:

Żółte kartki Swansea: Cyrus Christie 24' Joel Latibeaudiere 38'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia spotkania to Graham Scott, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Nottingham Forest stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami QPR i natomiast Swansea z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak Cyrus Christie nieprzerwanie gwarantują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Nottingham Forest i Swansea w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, The City Ground.