Swansea kontra QPR, wynik meczu - 0-1

Dnia 2022-05-07 11:30 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 46 pomiędzy Swansea a QPR.

Po pierwszej połowie meczu między Swansea a QPR wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Gray 80' 0-1 I. Chair

Żółte kartki Swansea:

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Martin. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Swansea stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a QPR podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów z zapałem śledzi ciekawe starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone bramki czy asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między drużynami są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Swansea i QPR i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.