Mecz między Rotherham oraz Swansea zakończony wynikiem 1-1 na stadionie AESSEAL New York Stadium

Pierwsza połowa meczu między Rotherham i Swansea zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-07-30 14:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 1 pomiędzy Rotherham a Swansea.

Gole strzelali: C. Ogbene 16' 1-0 H. Darling 38' 1-1 M. Grimes

Żółte kartki Rotherham: Cohen Bramall 90'

Żółte kartki Swansea: Matthew Sorinola 55' Joël Piroe 80'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania to Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Rotherham zmierzy się już z Port Vale, następne spotkania z drużynami Reading oraz Preston a Swansea podejmie Oxford United. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Millwall.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia ligi Championship. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Cohen Bramall Matthew Sorinola nieustannie gwarantują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, iż widowiska męczą fana. Bardzo często obserwujemy spektakularne gole czy asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Rotherham i Swansea jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, AESSEAL New York Stadium.