Na stadionie Swansea.com Stadium dnia 2022-08-06 14:00 odbył się mecz między Swansea i Blackburn zakończony wynikiem 0-3

W dniu 2022-08-06 14:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 2 pomiędzy Swansea a Blackburn.

Pierwsza połowa meczu między Swansea a Blackburn zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: S. Szmodics 39' 0-1 R. Hedges B. Brereton 57' 0-2 R. Hedges L. Travis 84' 0-3 T. Dolan

Żółte kartki Swansea: Jay Fulton 20' Joël Piroe 31' Michael Obafemi 86'

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 35'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Swansea stawi czoła Oxford United, następne spotkania z drużynami Blackpool i Millwall. Kolejno natomiast Blackburn z Hartlepool. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Reading.

Dzisiaj fani z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Jay Fulton Sam Gallagher wielokrotnie gwarantują wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Stale natrafiamy na nieczyste faule, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami piłkarskimi są zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nudne. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Swansea oraz Blackburn w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Swansea.com Stadium.