Dnia 2022-08-27 14:00 miał miejsce mecz między Middlesbrough i Swansea zakończony wynikiem 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Middlesbrough i Swansea wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-08-27 14:00 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Middlesbrough a Swansea.

Gole strzelali: R. McGree 14' 1-0 M. Crooks M. Crooks 30' 2-0 R. Giles J. Piroe 79' 2-1

Żółte kartki Middlesbrough: Alex Mowatt 27' Matt Crooks 45' Darragh Lenihan 78' Liam Roberts 84' Isaiah Jones 87'

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 74' Nathan Wood-Gordon 80' Ben Cabango 88' Oliver Cooper 90'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Swansea: Ben Cabango 88'

Główny arbiter spotkania to Robert Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Middlesbrough stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Sunderland i Blackpool. Kolejno natomiast Swansea z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Birmingham.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Alex Mowatt Ben Cabango nierzadko zaserwowały swoim stałym fanom emocje z najwyższej półki. Walki między graczami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się, że mecze przynudzają. Nieustannie obserwujemy wyśmienite asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, aby oglądać mecze piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Middlesbrough i Swansea z ligi Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Riverside Stadium.