Dnia 2022-09-17 11:30 odbyło się spotkanie między Swansea i Hull City zakończone wynikiem 3-0

Dnia 2022-09-17 11:30 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się Swansea i Hull City.

Pierwsza część spotkania między Swansea i Hull City zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: R. Manning 61' 1-0 M. Sorinola L. Cundle 64' 2-0 J. Piroe 85' 3-0

Żółte kartki Swansea: Nathan Wood-Gordon 77'

Żółte kartki Hull City: Regan Slater 45' Greg Docherty 79'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Swansea zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Watford i Sunderland. Kolejno natomiast Hull City z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Huddersfield.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Nathan Wood-Gordon Regan Slater stale gwarantują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych wrażeń. Ustawicznie obserwujemy ostre sytuacje na faul, efektowne asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż potyczki męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe znanej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Swansea i Hull City oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Swansea.com Stadium.