Watford vs Swansea, wynik meczu - 1-2

Pierwsza część spotkania między Watford a Swansea zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-10-05 18:45 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Watford oraz Swansea.

Gole strzelali: I. Sarr 34' 1-0 K. Sema O. Ntcham 52' 1-1 M. Grimes B. Cabango 90' 1-2 R. Manning

Żółte kartki Watford: Hamza Choudhury 90' Imrân Louza 90'

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 67' Harry Darling 90' Jay Fulton 90' Joel Latibeaudiere 90' Nathan Wood-Gordon 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania to Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Watford stanie naprzeciw Norwich, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Luton. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Cardiff.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zapałem śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Hamza Choudhury Matt Grimes raz za razem zapewniły wyborowym fanom wiele emocji. Zmagania między drużynami są nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze usypiające. Regularnie zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, spektakularne asysty i gole dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać widowiska sportowe ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Watford i Swansea i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Vicarage Road.