Mecz Preston - Swansea zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2022-11-01 19:45 na stadionie Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Preston i Swansea.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Preston oraz Swansea wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: B. Potts 30' 1-0

Żółte kartki Preston: Ryan Ledson 55' Jordan Storey 66' Alan Browne 73' Alistair McCann 90'

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 11' Matt Grimes 70' Armstrong Oko-Flex 90'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Preston zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Blackburn i QPR a Swansea podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Norwich.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Ryan Ledson Ben Cabango wielokrotnie serwują swoim wiernym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami bywają niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się, iż spotkania nie są warte uwagi. Ustawicznie obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, bezwzględne faule zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskie ligi Championship i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Preston oraz Swansea w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Deepdale.