Na obiekcie Swansea.com Stadium odbył się mecz pomiędzy Swansea i Wigan - końcowy wynik 2-2

Dnia 2022-11-05 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Wigan.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Swansea oraz Wigan zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: W. Keane 8' 0-1 J. McClean T. Naylor 16' 0-2 J. McClean R. Manning 43' 1-2 J. Piroe 84' 2-2

Żółte kartki Swansea: Oliver Cooper 64' Ryan Manning 90'

Żółte kartki Wigan: Will Keane 72' Josh Magennis 83'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Wigan:

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Swansea stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Norwich. Kolejno natomiast Wigan zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Millwall.

Liczni kibice śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Championship. Złożone z zdolnych napastników/obrońców drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Oliver Cooper Will Keane nader często zagwarantowały kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze drętwe. Wielokrotnie obserwujemy przechodzące do historii gole i asysty, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Swansea oraz Wigan w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.