Na stadionie St Andrew's Stadium dnia 2022-11-08 19:45 odbył się mecz Birmingham kontra Swansea - 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Birmingham i Swansea wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-08 19:45 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 9 pomiędzy Birmingham a Swansea.

Gole strzelali: S. Hogan 12' 1-0 M. Emmanuel O. Ntcham 30' 1-1 M. Grimes 45' 1-2 J. Latibeaudiere T. Deeney 89' 2-2 D. Sanderson

Żółte kartki Birmingham: Troy Deeney 15' Juninho Bacuna 53' Dion Sanderson 90'

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 15' Nathan Wood-Gordon 48' Harry Darling 51' Jay Fulton 77'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Birmingham stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Reading i Burnley natomiast Swansea z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Reading.

Dzisiaj wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Złożone z zdolnych zawodników zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Troy Deeney Ryan Manning wielokrotnie sprawiają własnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między graczami okazują się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy bezwzględne faule, zapadające w pamięć bramki oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Birmingham i Swansea jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, St Andrew's Stadium.