Coventry vs Swansea, wynik spotkania - 3-3

Coventry vs Swansea 3-3.

Pierwsza połowa meczu między Coventry a Swansea zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

Dnia 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym The Coventry Building Society Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Coventry i Swansea.

Gole strzelali: J. Panzo 29' 1-0 G. Hamer J. Allen 47' 2-0 V. Gyökeres V. Gyökeres 54' 3-0 C. O'Hare J. Piroe 68' 3-1 R. Manning J. Fulton 76' 3-2 L. Cullen 84' 3-3

Żółte kartki Coventry:

Żółte kartki Swansea: Nathan Wood-Gordon 20' Jay Fulton 57'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Coventry zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Cardiff natomiast Swansea zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Burnley.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Nathan Wood-Gordon nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo emocji. Obserwujemy widowiskowe gole czy asysty, ostre faule, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami są bezkompromisowe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Zachęcamy, aby oglądać mecze futbolowe ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Coventry i Swansea oraz ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.