Mecz między Swansea i Burnley zakończony wynikiem 1-2 dnia 2023-01-02 15:00

Swansea - Burnley 1-2. Dnia 2023-01-02 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 26. Zmierzyły się Swansea i Burnley.

Pierwsza połowa spotkania między Swansea a Burnley zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: Ian Maatsen 12' 0-1 Ian Maatsen 22' 0-2 Nathan Tella Oliver Cooper 27' 1-2

Żółte kartki Swansea: Harry Darling 12' Joe Allen 45' Joel Latibeaudiere 79'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 41' Jordan Beyer 58' Jóhann Guðmundsson 79' Manuel Benson 90' Ashley Barnes 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu - Oliver Langford, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Swansea stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Sunderland i QPR. Kolejno natomiast Burnley z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i West Brom.

Dzisiaj oddani fani futbolu z zapałem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Championship. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Harry Darling Josh Brownhill stale gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami z ligi bywają niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to mecze nudne. Trafiamy na przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Championship. Swansea i Burnley i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Swansea.com Stadium.