Sunderland - Swansea, wynik meczu - 1-3

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sunderland a Swansea wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2023-01-14 15:00 na stadionie Stadium of Light rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Sunderland a Swansea.

Gole strzelali: J. Piroe 50' 0-1 R. Manning D. Neil 64' 1-1 D. Batth L. Cullen 70' 1-2 O. Cooper 78' 1-3

Żółte kartki Sunderland: Trai Hume 90'

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 19' Joël Piroe 53' Joel Latibeaudiere 62' Matthew Sorinola 88'

Czerwone kartki Sunderland: Luke O'Nien 18'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sunderland zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Millwall a Swansea z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Stoke City.

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Trai Hume Ben Cabango nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, efektowne gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. To też warto śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Sunderland i Swansea z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadium of Light.

Przeglądnij artykuł o tym jak skompletować strój do biegania i poszerz swoją wiedzę - Zajrzyj w link!