Back to Top

Mecz Swansea - Cardiff, wynik końcowy 2-0

Mecz między Swansea oraz Cardiff na stadionie Swansea.com Stadium: wynik 2-0

W ostatnim meczu Championship drużyna Swansea podejmowała Cardiff na Swansea.com Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Swansea 1-0. Mecz odbył się 2 dni temu, 16 marca 2024 roku o godzinie 12:30, w ramach 38. kolejki ligowej.

Mecz Bristol City vs Swansea, wynik końcowy 1-0

Dnia 2024-03-10 12:30 odbyło się spotkanie Bristol City vs Swansea zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Ashton Gate Stadium odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bristol City i Swansea. Drużyny rywalizowały w ramach 37. kolejki Championship, a emocje sięgnęły zenitu w starciu, które zakończyło się wynikiem 1-0. Pomimo bramkowej ciszy w pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, które zapewniło im cenne punkty w walce o ligowe cele.

Mecz Watford vs Swansea, wynik 1-1

Mecz Watford vs Swansea zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-06 19:45 na stadionie Vicarage Road

W meczu między Watford a Swanseą, rozegranym 6 marca 2024 roku na stadionie Vicarage Road, obie drużyny podzieliły się punktami po remisie 1-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Swansea 1-0, lecz gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką w drugiej połowie, ustalając ostateczny rezultat. Spotkanie to odbyło się w ramach 36. kolejki Championship.

Mecz pomiędzy Swansea vs Blackburn, wynik końcowy 2-1

Swansea - Blackburn, wynik meczu: 2-1

W rozgrywkach Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Swansea i Blackburn, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na Swansea.com Stadium. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2-0. To spotkanie z pewnością wpisało się w historię obu drużyn, zapewniając kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil.

Mecz Sunderland vs Swansea, wynik końcowy 1-2

Sunderland vs Swansea, wynik meczu - 1-2

W sobotnie popołudnie na stadionie Stadium of Light doszło do starcia pomiędzy drużynami Sunderland i Swansea w ramach 34. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1, po tym jak drużyna z Swansea prowadziła z wynikiem 2:0 na przerwę. Spotkanie odbyło się dokładnie dwa dni temu o godzinie 15:00, a emocje sięgały zenitu na boisku, kiedy obie ekipy walczyły o cenne punkty.

Mecz pomiędzy Leicester kontra Swansea, wynik końcowy 3-1

Dnia 2024-01-30 19:45 miał miejsce mecz między Leicester oraz Swansea - 3-1

W dniu 30 stycznia 2024 roku na stadionie King Power Stadium odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Leicester i Swansea. Spotkanie, które odbyło się w ramach 29. kolejki Championship, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Leicester, a ostateczny rezultat potwierdził ich dominację na boisku.

Swansea kontra Ipswich wynik meczu 1-2

Na stadionie Swansea.com Stadium dnia 2024-02-17 15:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Swansea oraz Ipswich zakończone wynikiem 1-2

W meczu pomiędzy Swansea a Ipswich, rozegranym w Swansea.com Stadium w ramach 33. kolejki Championship, to drużyna Ipswich wyszła zwycięsko, wygrywając 2-1. Mecz odbył się 2 dni temu o godzinie 15:00, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Ipswich 2-1. Zwycięskiego gola dla Ipswich zdobył napastnik George Thomas w drugiej połowie spotkania.

Mecz pomiędzy Swansea vs Leeds, wynik końcowy 0-4

Spotkanie Swansea vs Leeds zakończone wynikiem 0-4 dnia 2024-02-13 19:45

W hicie kolejki 32 Championship drużyna Swansea podejmowała u siebie ekipę Leeds. Mecz rozegrany w Swansea.com Stadium zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 4:0. Już po pierwszej połowie Leeds prowadziło 3:0, co dało im komfortową przewagę na resztę spotkania. Mecz odbył się 6 dni temu, 2024-02-13 o godzinie 19:45.