Back to Top

Huddersfield kontra Swansea, wynik końcowy 0-4

Mecz między Huddersfield i Swansea na stadionie John Smith's Stadium: 0-4

W ostatniej kolejce Championship drużyna Huddersfield podejmowała u siebie ekipę Swansea. Mecz rozegrany w John Smith's Stadium zakończył się pewnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 4:0. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to w drugiej części spotkania drużyna z Swansea zdobyła aż cztery bramki, zapewniając sobie trzy punkty. Mecz odbył się w dniu 20 kwietnia o godzinie 14:00, czyli dwa dni temu od chwili pisania tej relacji.

Mecz Swansea kontra Stoke City, wynik 3-0

Mecz pomiędzy Swansea oraz Stoke City zakończony wynikiem 3-0 dnia 2024-04-10 19:00

W niedzielnym starciu dwóch drużyn walczących o ligowe punkty, Swansea podejmowało Stoke City na swoim terenie, w Swansea.com Stadium. Mecz ten odbył się pięć dni temu, 10 kwietnia o godzinie 19:00 czasu lokalnego, a kibice mogli być świadkami pewnego zwycięstwa gospodarzy. Zespoły zaprezentowały się w ramach 42. kolejki Championship, a ostateczny wynik 3-0 na korzyść Swansea odzwierciedlał ich dominację na boisku, już od pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 1-0.

Swansea vs Stoke City wynik 3-0

Swansea vs Stoke City, wynik spotkania 3-0

W minioną niedzielę Swansea podejmowało Stoke City w emocjonującym starciu na Swansea.com Stadium. Gospodarze pewnie triumfowali, pokonując rywali 3-0. Bramki padły zarówno przed przerwą, jak i po niej, ustalając ostateczny wynik tego starcia w ramach 42. kolejki Championship.

Swansea kontra QPR, wynik końcowy 0-1

Spotkanie między Swansea oraz QPR dnia 2024-04-01 14:00 na obiekcie Swansea.com Stadium: 0-1

Drużyna QPR odniosła ważne zwycięstwo podczas niedzielnego spotkania w ramach 40. kolejki Championship, pokonując Swanseę 1-0 na ich własnym terenie w Swansea.com Stadium. Mecz rozegrany tydzień temu, 1 kwietnia o godzinie 14:00, okazał się emocjonującym starciem, które zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości, ustalając wynik meczu.

Sheffield Wednesday kontra Swansea, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-03-29 15:00 odbył się mecz pomiędzy Sheffield Wednesday i Swansea zakończony wynikiem 1-1

W ostatnim starciu ligowym pomiędzy Sheffield Wednesday a Swanseą na stadionie Hillsborough padł remis 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 39. kolejki Championship, a gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 1-0. Wydarzenia z tego spotkania miały miejsce dokładnie trzy dni temu, 29 marca 2024 roku o godzinie 15:00.

Mecz Swansea - Cardiff, wynik końcowy 2-0

Mecz między Swansea oraz Cardiff na stadionie Swansea.com Stadium: wynik 2-0

W ostatnim meczu Championship drużyna Swansea podejmowała Cardiff na Swansea.com Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Swansea 1-0. Mecz odbył się 2 dni temu, 16 marca 2024 roku o godzinie 12:30, w ramach 38. kolejki ligowej.

Mecz Bristol City vs Swansea, wynik końcowy 1-0

Dnia 2024-03-10 12:30 odbyło się spotkanie Bristol City vs Swansea zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Ashton Gate Stadium odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bristol City i Swansea. Drużyny rywalizowały w ramach 37. kolejki Championship, a emocje sięgnęły zenitu w starciu, które zakończyło się wynikiem 1-0. Pomimo bramkowej ciszy w pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, które zapewniło im cenne punkty w walce o ligowe cele.

Mecz Watford vs Swansea, wynik 1-1

Mecz Watford vs Swansea zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-06 19:45 na stadionie Vicarage Road

W meczu między Watford a Swanseą, rozegranym 6 marca 2024 roku na stadionie Vicarage Road, obie drużyny podzieliły się punktami po remisie 1-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Swansea 1-0, lecz gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką w drugiej połowie, ustalając ostateczny rezultat. Spotkanie to odbyło się w ramach 36. kolejki Championship.