Spotkanie Swansea vs Leeds zakończone wynikiem 0-4 dnia 2024-02-13 19:45

W hicie kolejki 32 Championship drużyna Swansea podejmowała u siebie ekipę Leeds. Mecz rozegrany w Swansea.com Stadium zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 4:0. Już po pierwszej połowie Leeds prowadziło 3:0, co dało im komfortową przewagę na resztę spotkania. Mecz odbył się 6 dni temu, 2024-02-13 o godzinie 19:45.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Swansea a Leeds

Na uroczystym Swansea.com Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy gospodarzami z Swansea a drużyną Leeds. Spotkanie w ramach 32. kolejki Championship obfitowało w wiele emocji i zwrotów akcji. Sędzią głównym tego starcia był David Webb z Anglii.

Początek spotkania nie mógł być lepszy dla gości z Leeds, którzy szybko objęli prowadzenie. W 8. minucie meczu Crysencio Summerville zdobył pierwszego gola po asyście Ivana Grueva, zaskakując defensywę Swansea.

Nie minęło wiele czasu, a już w 10. minucie Joël Piroe podwyższył prowadzenie dla drużyny gości, dając im komfortową przewagę. Leeds grało z niesamowitą pewnością siebie i skutecznością.

Kolejne trafienie dla Leeds miało miejsce w 35. minucie, kiedy to Wilfried Gnonto pokonał bramkarza Swansea, Adrian Gray asystując przy tej akcji. Gospodarze mieli spore problemy z zatrzymaniem ataków przeciwnika.

Drugą połowę również lepiej rozpoczęli gracze z Leeds, a w 72. minucie to znów Wilfried Gnonto wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 0-4 po asyście Crysencio Summerville'a. Gospodarze nie potrafili odwrócić losów meczu i odrobić strat.

W trakcie meczu żółte kartki otrzymali Nathan Wood, Josh Tymon i Joe Allen z drużyny Swansea, natomiast jedną żółtą kartkę zobaczył zawodnik Leeds, Joël Piroe. Mecz obfitował w wiele napiętych sytuacji, co miało przełożenie na dyscyplinę na boisku.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie i zarówno gospodarze, jak i goście musieli obejrzeć czerwoną kartkę. Szczegóły incydentów nie są jeszcze znane, ale taka dyscyplinarna kara wpłynęła na przebieg spotkania.

Podsumowując, mecz zdominowany został przez drużynę Leeds, która pewnie kontrolowała grę i wykorzystywała każdą okazję do zdobycia bramek. Swansea nie była w stanie odpowiedzieć skuteczną grą, co ostatecznie zaowocowało wysoką porażką 0-4. Obie drużyny mają teraz kolejne wyzwania przed sobą, a kibice z pewnością będą czekać na poprawę formy swoich ulubieńców.