Spotkanie Swansea kontra Millwall, wynik 2-2

W dniu 2022-08-16 18:45 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Millwall.

Pierwsza część spotkania między Swansea oraz Millwall zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: R. Manning 1' 1-0 O. Ntcham M. Obafemi 13' 2-0 K. Naughton B. Cabango 90' 2-1 N. Wood-Gordon 90' 2-2

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 73' Michael Obafemi 90'

Żółte kartki Millwall: Tyler Burey 39' Billy Mitchell 42' Scott Malone 65'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu to Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Stoke City i QPR. Kolejno natomiast Millwall podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Cardiff.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania, które startują w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Ryan Manning Tyler Burey niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo przeżyć. Regularnie obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż widowiska nas męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Swansea oraz Millwall jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Swansea.com Stadium.