Dnia 2022-08-20 14:00 odbył się mecz Swansea - Luton zakończony wynikiem 0-2

Swansea - Luton 0-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Swansea a Luton wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy Swansea a Luton.

Gole strzelali: A. Campbell 14' 0-1 C. Morris 72' 0-2 C. Jerome

Żółte kartki Swansea: Michael Obafemi 82'

Żółte kartki Luton:

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Swansea stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Blackpool a Luton z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Grimsby oraz Stoke City.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące starcia ligi Championship. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Michael Obafemi nieustannie serwują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska męczą kibica. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje na faul, niezwykłe asysty czy bramki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Swansea i Luton z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.