Mecz Middlesbrough vs Swansea, wynik końcowy 1-0

Middlesbrough vs Swansea, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Middlesbrough a Swansea wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Middlesbrough a Swansea.

Gole strzelali: I. Jones 26' 1-0 S. Bamba

Żółte kartki Middlesbrough: Paddy McNair 70'

Żółte kartki Swansea: Jamie Paterson 45'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Middlesbrough stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Millwall.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Paddy McNair Jamie Paterson nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania statyczne. Bardzo często obserwujemy wyjątkowe bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać widowiska piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Middlesbrough oraz Swansea w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Riverside Stadium.