Na obiekcie Swansea.com Stadium odbyło się spotkanie Swansea vs Middlesbrough: 1-2

W minioną sobotę odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Swansea i Middlesbrough, w ramach 22. kolejki Championship. Spotkanie odbyło się na Swansea.com Stadium, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie Middlesbrough wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1, mimo że na przerwę schodzili z minimalną przewagą. Sprawdźcie, jak przebiegała ta pasjonująca konfrontacja.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Swansea a Middlesbrough

W dniu 16 grudnia 2023 roku na Swansea.com Stadium odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Swansea i Middlesbrough w ramach 22. kolejki Championship. Sędzią głównym spotkania był James Bell.

W pierwszej połowie to goście wyszli na prowadzenie za sprawą gola M. Crooksa, który zdobył bramkę w 43. minucie. Przerwa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Middlesbrough.

Druga połowa okazała się równie emocjonująca. W 59. minucie J. Lowe z drużyny Swansea doprowadził do wyrównania. Jednak radość kibiców z Gospodarzy nie trwała długo, ponieważ w 78. minucie Middlesbrough odzyskało prowadzenie za sprawą bramki M. Rogersa.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2 na korzyść gości, co przyniosło im cenne trzy punkty.

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Josh Tymon i Jamie Paterson z Swansea oraz Jonathan Howson, Isaiah Jones i Emmanuel Latte Lath z Middlesbrough zostali ukarani.

Nikt nie otrzymał czerwonej kartki podczas tego spotkania.

Następne mecze dla Swansea to starcia z zespołami Preston, Southampton oraz Coventry, natomiast Middlesbrough zmierzy się z drużynami Port Vale, West Brom oraz Coventry.