Sunderland vs Swansea, wynik meczu - 1-2

W sobotnie popołudnie na stadionie Stadium of Light doszło do starcia pomiędzy drużynami Sunderland i Swansea w ramach 34. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1, po tym jak drużyna z Swansea prowadziła z wynikiem 2:0 na przerwę. Spotkanie odbyło się dokładnie dwa dni temu o godzinie 15:00, a emocje sięgały zenitu na boisku, kiedy obie ekipy walczyły o cenne punkty.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Sunderland a Swansea

W dniu 24 lutego 2024 roku na stadionie Stadium of Light odbył się mecz pomiędzy drużynami Sunderland i Swansea. Spotkanie to stanowiło część rozgrywek ligi Championship, a sędzią głównym był Keith Stroud z Anglii.

W pierwszej połowie to goście z Swansea zdobyli przewagę nad gospodarzami. Już w 19. minucie Ronald wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik na 0-1. Niespełna dziesięć minut później, w 28. minucie, to ponownie Ronald asystowany przez J. Allena podwyższył prowadzenie gości, ustalając wynik na 0-2 do przerwy.

Druga połowa to walka o zmianę wyniku. W 77. minucie L. O'Nien z Sunderland zdobył bramkę, zmniejszając straty i ustalając wynik na 1-2. Mimo starań gospodarzy, goście zdołali utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Spotkanie to nie obyło się bez emocji. Zarówno gospodarze jak i goście zanotowali żółte kartki. Trai Hume z Sunderland oraz Jamie Paterson, Ben Cabango z Swansea otrzymali kartki w pierwszej połowie, natomiast w doliczonym czasie gry żółte kartki zobaczyli Harry Darling i Josh Tymon z drużyny gości.

Niestety, nie obyło się również bez czerwonych kartek, jednak informacje dotyczące zawodników, którzy otrzymali czerwoną kartkę, nie zostały dostarczone.

Po zakończonym meczu, Sunderland ma przed sobą kolejno mecze z Norwich, Leicester i Southampton, natomiast Swansea zmierzy się z Blackburn, Watford oraz Bristol City.