Na stadionie Swansea.com Stadium miał miejsce mecz między Swansea oraz Fulham: końcowy wynik 1-5

 

Pierwsza połowa meczu między Swansea i Fulham zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-5.

Dnia 2022-03-08 19:45 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 26 pomiędzy Swansea a Fulham.

Gole strzelali: A. Mitrović 46' 0-1 H. Wilson B. Cabango 52' 0-2 B. De Cordova-Reid 73' 0-3 H. Wilson J. Piroe 75' 1-3 J. Paterson N. Williams 77' 1-4 N. Williams 85' 1-5

Żółte kartki Swansea:

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Swansea: Ryan Manning 42'

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter spotkania to Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stawi czoła Peterborough, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Cardiff a Fulham podejmie West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz QPR.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. nieprzerwanie serwują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki między drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Regularnie trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i gole dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Swansea i Fulham oraz ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Swansea.com Stadium.