Na stadionie Swansea.com Stadium dnia 2023-03-19 12:30 odbył się mecz między Swansea i Bristol City zakończony wynikiem 2-0

Swansea kontra Bristol City, wynik końcowy 2-0. W dniu 2023-03-19 12:30 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 38. Zmierzyły się Swansea i Bristol City.

Pierwsza połowa meczu między Swansea i Bristol City zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: L. Cullen 34' 1-0 O. Ntcham O. Ntcham 77' 2-0

Żółte kartki Swansea: Joël Piroe 82' Ryan Manning 82'

Żółte kartki Bristol City: Nahki Wells 74' Mark Sykes 82'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Swansea stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Coventry i Wigan. Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Middlesbrough.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Joël Piroe Nahki Wells stale gwarantują wyborowym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Niesamowite potyczki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Swansea i Bristol City z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Swansea.com Stadium.